E-Ticaret internet sitesi, internet dünyasında ürün ve hizmetlerinizi almayı düşünen yada yakın kişilere ulaşmanızı sağlayan online platformlardır. E-ticaret siteleri farklı banka sanal poslarını entegre ederek online olarak ödeme almanıza olanak tanıyan, mağazaya ihtiyaç olmadan az sayıda çalışanla ürünlerinizi satmanıza olanak tanıyan online platformlardır.

E-Ticaret İnternet Sitelerinin Olmazsa Olmaz 10 Özelliği

1 – Ürün yönetimi ve ekleme ekranının kolay ve detaylı olması
2 – Varyant kombinasyonları alanı ve yönetiminin kolay olması
3 – Detaylı ürün yönetimi, açıklama, görsel alanları
4 – Site içi ürün arama ağı
5 – Kategori ve alt kategori alanları
6 – Mobil uyum (responsive)
7 – Online, Kapıda ve Havale-EFT ödeme seçenekleri
8 – SEO yapısının güçlü olması
9 – Güvenlik zafiyetinin minimale çekilmiş olması
10 – Tüm bunlarla birlikte kullanıcı deneyimini maksimum seviyelerde tutabilmek için iyi tasarlanmış ve işlenmiş tasarım

E-Ticaret sitelerini statik (durağan) bir yapıda olduğunu biliyoruz ancak burada aşılması gereken durum statik olan E-Ticaret İnternet Sitesi dinamik olarak kullanabilmenin önemi çok büyük bu noktada çeşitli kampanyalar ve bunlar için gerekli altyapı yine SMS ile geri dönüşler oluşturmak önemli. Kullanıcıyı E-Ticaret sitenize bir çok kere gelmeyi teşfik etmek gerekli bu ve bunun gibi adımlar ile dinamik bir site oluşturulabilir, e-ticaret sitenizi oluşturacak olan web tasarım firması size bir çok seçeneği sunabilmeli. İşte tamda bu noktada Kastamonu Tasarım E-Ticaret çözümleri ile ihtiyacınız olan tüm seçenekleri size sunarak faaliyete geçirecektir.

E-Ticaret Çözümlerinde Neler Sunuyoruz?

E-ticaret Paketleri: Bronz, Gümüş, Altın ve Platin şeklinde farklı bütçelere ve sektörlere hitap edecek şekilde paketlerimizi planladık.

E-Ticaret Revize: Mevcutta bir E-Ticaret siteniz varsa gerek tasarım olarak gerek istediğiniz modülleri geliştirebiliyoruz.

E-Ticaret Optimizasyon: E-ticaret sitenizden en iyi verimi almanız için internet sitenizi optimize ederek daha sağlıklı ve daha hızlı bir e-ticaret siteniz olmasını sağlıyoruz.

E-Ticaret projeleriniz için bizlere ulaşabilir ve hızlı teklif alabilirsiniz.

Sabit Tel: 0366 502 26 06
Whatsapp: 0366 502 26 06
E-Posta: info@kastamonutasarim.com

Kastamonu Tasarım - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık